Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
Baby Ono Aspirator elektroniczny do nosa
Baby Ono Aspirator elektroniczny do nosa
110,00 zł
szt.
Warunki dostawy

Warunkiem dostawy jest zamówienie złożone w sklepie internetowym dariusz.pl poprzez formularz zamówienia, mailem, lub w szczególnych przypadkach telefonicznie oraz wybranie sposobu płatności.

W przypadku płatności przelewem wpłacić należy całkowitą kwotę zamówienia wraz z kosztami przesyłki. Po zaksięgowaniu przelewu wysyłka zamówionego towaru następuje w podanym terminie.

Przesyłki kurierskie realizujemy dla paczek do max 30kg, których suma boków wynosi max 300cm. Jeżeli okaże się, że paczka przekracza dopuszczalne rozmiary, sklep może poprosić o dopłatę do przesyłki.
 

W przypadku płatności za pobraniem zamówienie trafia do realizacji bezzwłocznie, a wysyłka następuje w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, chyba, że widnieje inny termin realizacji zamówienia przy zakupionym produkcie. Tym samym klient zobowiązuje się do zapłaty całkowitej kwoty zamówienia wraz z kosztami przesyłki przy odbiorze towaru.

 Przy zamówieniu  powyżej 1000 zł brutto nie są doliczane koszty wysyłki. 

Firmy kurierskie rozwożą przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Z tego względu proponujemy Klientom, aby za adres dostawy wyznaczali miejsce, w którym zawsze będzie osoba upoważniona do odbioru przesyłki. Niestety, nie jesteśmy w stanie określić dokładnej godziny dostawy, ponieważ zewnętrzna firma kurierska, z usług której korzystamy, gwarantuje jedynie dzień doręczenia. Jednakże udostępniamy numer listu przewozowego, dzięki czemu w miejscowym oddziale można zasięgnąć dokładniejszych informacji i umówić się z kurierem na konkretną godzinę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl