Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje

* Reklamacja

Kupujący może wybrać pomiędzy złożeniem reklamacji u producenta lub w Naszym sklepie. Reklamując towar w sklepie "Dariusz" należy przesłać towar na adres wskazany przez pracownika sklepu, pokrywając koszt przesyłki. W razie uznania reklamacji koszt przesyłki zostanie zwrócony. Uwaga przed odesłaniem do nas towaru prosimy o kontakt.

* Reklamacja przesyłki kurierskiej - uszkodzenie

Otrzymaną przesyłkę z zamówieniem należy sprawdzić w obecności kuriera. W przypadku kiedy opakowanie towaru posiada znaczne uszkodzenia, ślady otwierania należy odmówić odbioru przesyłki i niezwłocznie poinformować o tym sklep. Jeżeli opakowanie jest w dobrym stanie, należy podpisać odbiór paczki i razem z kurierem sprawdzić zawartość. Mają Państwo czas na to, żeby ocenić czy produkt nie posiada mechanicznych uszkodzeń, oraz czy jest zgodny z fakturą. W przypadku zastrzeżeń co do stanu towaru należy spisać z kurierem protokół szkodowy, którego druk posiada przedstawiciel firmy kurierskiej.

Protokół musi zostać czytelnie podpisany przez kuriera. Ważne, aby protokół był spisany rzetelnie i czytelnie, w sposób jasno opisujący sposób uszkodzenia przesyłki. Fakt posiadania protokołu nie gwarantuje uznania reklamacji. Jeśli zauważą Państwo uszkodzenie towaru po tym jak kurier już odjedzie, należy skontaktować się z firmą kurierską i poprosić o przyjazd kuriera w celu spisania protokołu. Jest to zgodne z prawem transportowym i kurier nie może odmówić. Taką sytuację należy zgłosić oraz przesłać protokół. Protokół uchyleń stanowi podstawę do ewentualnej reklamacji towaru uszkodzonego podczas transportu.

Ewentualne reklamacje dot. błędów w wysyłce, braków lub uszkodzenia przesyłki mogą być składane w terminie jednego tygodnia od daty jej otrzymania.

Nasza firma nie odpowiada za ewentualne uszkodzenia lub ubytki przesyłki spowodowane przez firmę kurierską. Informujemy także, iż bez protokołu nie będzie możliwości złożenia reklamacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl