Facebook

AVENT Laktator ręczny Comfort + WORECZKI GRATIS

AVENT Laktator ręczny Comfort + WORECZKI GRATIS
Dostępność:
spodziewana dostawa
Cena: 152,60 zł
Cena netto: 124,07 zł
szt.
Ocena:
1 2 3 4 5 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

065-22

Producent:

Laktator charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją,która sprawia,że mleko z piersi trafia bezpośrednio do butelki, nawet jeśli  siedzisz prosto.Oznacza to,że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu,aby całe mleko znalazło się w butelce.Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu w naturalny sposób sprawiają,że mleko łatwo wypływa.

 

Nakładka masująca ma nową,miękką,aksamitną fakturę,która jest ciepła w dotyku-dzięki temu wygodnie i delikatnie stymuluje wypływ pokarmu.Podczas odciągania delikatnie symuluje ona odruch ssania dziecka,zapewniając naturalne uwalnianie pokarmu i klinicznie sprawdzoną skuteczność.Miękka nakładka masująca jest odpowiednia dla większości mam.Jeśli jednak zachodzi taka potrzeba,można oddzielnie dokupić większą nakładkę.

 

Zawiera butelkę i smoczek Natural umożliwiające naturalne przysysanie się

Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.

 

Niewielka i lekka konstrukcja

Laktator ma niewielkie wymiary,dzięki czemu łatwo go odpowiednio ustawić.Jego rączka o ergonomicznym kształcie umożliwia wygodne operowanie urządzeniem podczas odciągania pokarmu.Dzięki niewielkim rozmiarom i małej wadze można go łatwo przechowywać i przenosić oraz bardziej dyskretnie odciągać pokarm w podróży.

 

Zgodność i innymi produktami do karmienia Philips Avent

Laktatora można używać z innymi produktami dokarmienia Philips Avent ,w tym z butelka mi Classic + i pojemnikami na pokarm.

Opinie o produkcie (0)

Producent

Zaloguj się

Kontakt

tel. 68 321 36 39
pon. – pt. 10.00-19.00

sobota 10.00-14.00

Siedziba sklepu:

66-015 Zielona Góra

ul. Przylep-22 Lipca 68


E-mail:
dariusz@dariusz.pl
Sklep internetowy Shoper.pl