Facebook

Warunki dostawy

Warunkiem dostawy jest zamówienie złożone w sklepie internetowym dariusz.pl poprzez formularz zamówienia, mailem, lub w szczególnych przypadkach telefonicznie oraz wybranie sposobu płatności.

W przypadku płatności przelewem wpłacić należy całkowitą kwotę zamówienia wraz z kosztami przesyłki. Po zaksięgowaniu przelewu wysyłka zamówionego towaru następuje w podanym terminie.

Przesyłki kurierskie realizujemy dla paczek do max 30kg, których suma boków wynosi max 300cm. Jeżeli okaże się, że paczka przekracza dopuszczalne rozmiary, sklep może poprosić o dopłatę do przesyłki.

W przypadku płatności za pobraniem zamówienie trafia do realizacji bezzwłocznie, a wysyłka następuje w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, chyba, że widnieje inny termin realizacji zamówienia przy zakupionym produkcie. Tym samym klient zobowiązuje się do zapłaty całkowitej kwoty zamówienia wraz z kosztami przesyłki przy odbiorze towaru.

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł brutto nie są doliczane koszty wysyłki.

Firmy kurierskie rozwożą przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Z tego względu proponujemy Klientom, aby za adres dostawy wyznaczali miejsce, w którym zawsze będzie osoba upoważniona do odbioru przesyłki. Niestety, nie jesteśmy w stanie określić dokładnej godziny dostawy, ponieważ zewnętrzna firma kurierska, z usług której korzystamy, gwarantuje jedynie dzień doręczenia. Jednakże udostępniamy numer listu przewozowego, dzięki czemu w miejscowym oddziale można zasięgnąć dokładniejszych informacji i umówić się z kurierem na konkretną godzinę.

Producent

Zaloguj się

Kontakt

tel. 68 321 36 39
pon. – pt. 10.00-19.00

sobota 10.00-14.00

Siedziba sklepu:

66-015 Zielona Góra

ul. Przylep-22 Lipca 68


E-mail:
dariusz@dariusz.pl
Sklep internetowy Shoper.pl